Hakkımızda

NİSSA GRUP'A HOŞGELDİNİZ

Nissa Grup Otomotiv olarak araçlarınız için her türlü bakım-onarım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Servisimizde en çok önemsediğimiz nokta müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetidir. Nissan özel servis hizmetlerini verirken her daim teknik personelimizi eğitimli arkadaşlarımızdan seçiyoruz. Aynı zamanda bu teknik bilgiyi son teknoloji servis aletleri kullanarak üstün hizmet anlayışımız ile birleştiriyoruz. Tüm bu hizmetleri verirken servisimizde Türkiye’de sadece yetkili servisler içerisinde görebileceğiniz Consult 2 ve Consult 3 Plus olarak adlandırılmakta olan cihazlar kullanılmaktadır. Ayrıca araçlarınızda meydana gelen herhangi bir arıza olduğunda bunun cihaz yardımı ile tespit edilmesi için servisimizde yurt dışından getirmiş olduğumuz yüksek teknoloji arıza tespit cihazı yer almaktadır.

Servisimizin yedek parça stoğu sayesinde sizleri bekletmeden aracınıza kavuşturuyoruz. İşinde uzman olan deneyimli çalışanlarımızla sizlere kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlıyoruz.

 • Arıza tespitinde yüksek teknolojik ekipmanlar.
 • Yedek parça stoğu ile beklemeden araç teslimi.
 • Eğitimli çalışanlar, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti.
Yedek Parçalara Git

Bugün 84

Dün 44

Bu Hafta 194

Bu Ay 212

Tümü 5882

 • İçerenköy Mh. Huzurhoca Cd.
  No:45 Ataşehir İstanbul
  (Bostancı Oto Sanayi)
 • 0850 340 6 111 - Ofis
  0546 251 6 111 - GSM
  0553 070 6 111 - GSM